Dr. Özgür Bolat Semineri “Mutlu ve Başarılı Çocuk Yetiştirmek”

Dr. Özgür Bolat Semineri “Mutlu ve Başarılı Çocuk Yetiştirmek” 25 Mayıs Perşembe Günü, Saat:18:30-20:30 saatleri arasında YÖM Okulları‘nda…

YÖM Okulları tarafından gerçekleştirilen Anne-Baba Söyleşileri kapsamındaki Dr. Özgür Bolat Semineri ücretsiz olarak kayıt yaptıran tüm katılımcılara açık olarak gerçekleşecek.

Eğitim sistemi, günümüzde mutlu çocuk yetiştirme, ebeveyn hataları gibi bir çok konuda bilgilenmek ve aklınızdaki sorulara cevap bulabilmek için bu etkinliğe katılabilirsiniz.

Seminere katılım kontenjanlı olduğu için kayıt yaptırmak gerekiyor. Katılmak için tıklayınız. 

Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinlik mekanı YÖM Okulları’nın ulaşım bilgileri için tıklayınız.

Dr. Özgür Bolat Hakkında

Dr. Özgür BOLAT, Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldu. Fulbright ve Türk Eğitim Vakfı bursu ile Harvard Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde yüksek lisans yaptı. Türkiye’ye dönüşünde Boğaziçi Üniversitesi’nde iki yıl öğretim görevliliği yaptı. Doktora derecesini Cambridge Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden aldı. 2007-2008 yılını MIT Sloan School of Management’ta liderlik alanında dersler alarak ve araştırma yaparak geçirdi.

2007 yılında Yeni Zelanda’da yapılan uluslararası bir konferansta ‘En İyi Genç Araştırmacı’ ödülünü aldı. Dr. Özgür BOLAT, şu anda okullara ve şirketlere danışmanlık, hürriyet.com.tr ’de köşe Yazarlığı ve TEV’de Danışmanlık yapmaktadır. Aynı zamanda ÖRAV, FODER, TEVİTÖL ve Para Durumu Platformu’nda Yönetim Kurulu ve Danışman Kurulu Üyesidir.

Özgür Bolat, 2008’de okullarda Öğretmen Liderliği Projesini başlatmıştır. Proje 100’den fazla devlet okulunda ve özel okulda  uygulanmaktadır.  Aynı zamanda kurmuş olduğu Gelişen Aile Akademisi bünyesinde kurmuş olduğu Anne Baba Okulu ‘le ebeveynlere mutlu ve başarılı çocuk yetiştirmenin prensiplerini öğretmektedir.

 

İlgili yazılara ulaşmak için tıklayınız.

Ücretsiz Anne Baba Eğitimi, Çocuk Atölyesi
Röportaj: Kayhan Karlı ile Okul Seçimi Hakkında…
Sıkı Can İyidir Kolay Çıkmaz (Çocuklar Neden Sıkılır?)

 

 

(Bugün 1, toplamda 180 kez görüntülendi)