Doğal Yaşam Festivali Başlıyor!

Happy Nest‘in organize ettiği Doğal Yaşam Festivali, 3-4 Haziran’da Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü‘nde gerçekleşecek.  Borusan Otomativ ana sponsorluğunda gerçekleşecek festivalde doğal yaşama gönül vermiş üreticiler, sağlayıcılar, uygulayıcılar ve tüketiciler bir araya gelecek. Ülkenin dört bir yanındaki küçük, büyük üretici firmaları bir araya getiren Doğal Yaşam Festivali ‘nde doğal yaşam ürünlerinin yanı sıra seminer, atölye ve özel performanslara da yer verilecek.

Ücretsiz Yetişkin ve Çocuk Atölyeleri

İki gün süresince sabah 10:30’dan itibaren başlayacak ve doğal yaşam tutkunlarını ağırlayacak olan festivalde birçok çocuk atölyesi ve yetişkin atölyesi ücretsiz olarak yapılacak. Ayrıca doğal yaşama gönül veren dernekler ve organik beslenen okullar festival boyunca ziyaretçilerle bir araya gelecek.

Doğal Yaşam Festivali kapsamında gün boyu örgü ve el işi, taş boyama, mandala ve daha bir çok hobi köşesinde sokak çalgıcıları performanslarıyla keyifli bir haftasonu sunuyor.

Katılımcı Firmalar

Annem Denetimde, JD OrganikEski MayaFermente MutfağımİnvenuraDoğal kemik suyuSaklı Cennet OrganikNebyan DoğalHadi Ham YapKuru Çeşme Çiftliği38-30 ÇiftliğiEmimi KitchenTereyağını Kendin YapToros YaylasıEv İşi Doğal ÜrünŞahbaz Çaylı EğriçayırTaze MutfakCogito Okul Öncesi AkademiPera Çocuk Ana OkuluCaretta …

Detaylı Bilgi

Doğal Yaşam Festivali ile ilgili detaylı bilgiye ve program akışına ulaşmak için festival web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.   info@dogalyasamfestivali.com / 0 531 253 21 55

 

 

İlgili yazılar için tıklayınız:

Ücretsiz Anne Baba Eğitimi, Çocuk Atölyesi

 

 

(Bugün 1, toplamda 254 kez görüntülendi)